top of page
P1014927.JPG

Üretim Aşamaları

Jikko Baby olarak kalite standartlarının üstünde üretim yapabilmek için en kaliteli ürün malzemeleri ve en son teknoloji makinalar kullanmaktayız. Tasarım sürecinden baskı aşamasına kadar, profesyonel ekibimiz ile üretimimize devam ediyoruz.

Üretim Aşaması

Oluşturulan tasarımlarımız, dijital ortamda sürece uygun olarak hazırlanır. Kesim sürecine gelen dijital tasarımlarımız, en son teknoloji makinası olan cutter kesim makinası kullanılarak kesimi yapıldıktan sonra bir sonraki aşamaya gönderilir.

Baskı-Nakış Aşaması

Bir sonraki aşama olan baskı-nakış aşamasında, kanserojen madde içermeyen patentli boyalar kullanılır. Nakış olarak son tasarım makinalar ile üretim yapılır. Baskı ve nakış işlemi bittikten sonra ürünlerimiz bir sonraki aşama olan kalıp ve dikiş aşamasına gönderilir.

Kalıp ve Dikiş Aşaması

Üretim kalıp ve dikim aşamamız, kendi bünyemizde olan fason ve dışarda çalıştığımız fasonlar  ile itinalı bir şekilde yapılır. Kalıplarımız assyst programı ile yapılır ve kalıp yazıcımız plotter makinası ile yazılır. Ürünlerin üzerine belirlenen tasarımların dikiş işlemi bittikten sonra, ürünlerimiz ütü paket aşamasına gönderilir.

Ütü Paket Aşaması

Son Aşamamız olan ütü paket aşamasında, ürünlerimiz ütü işlemine sokulur. Daha sonra paketlemesi yapılan ürünlerimiz sizler için satışa hazır hale getirilir.

alt iletişim kısmının arka fonu.jpg
alt iletişim kısmının arka fonu.jpg
alt iletişim kısmının arka fonu.jpg
  • Instagram
  • أرقام الحسابات البنكية

  • التعليمات

  • Vişne Caddesi No: 7 16270 يلدريم / بورسا / تركيا

  • هاتف: +90224364 05 76

bottom of page